You are currently viewing Gdzie wykonać trwały pedicure metoda hybrydową?

Gdzie wykonać trwały pedicure metoda hybrydową?

Najczęściej w okresie letnim, gdy chodzimy w sandałkach oraz spędzamy czas na plaży, decydujemy się na wykonanie hybrydowego pedicure’u przez wykwalifikowaną kosmetyczkę. Zależy nam przede wszystkim, by pomalowane paznokcie dobrze się prezentowały, a kolor był uniwersalny. Równie istotna jest tutaj trwałość lakieru, powinien on utrzymać się jak najdłużej bez względu na realizowane aktywności, jak bieganie po piasku czy pływanie. Niektóre panie decydują się na klasyczną czerwień, a inne na odcienie nude.

Pedicure hybrydowy wykonywany w Katowicach

 pedicure hybrydowyNa terenie Śląska działa sporo nowoczesnych salonów kosmetycznych, w których wykonywany jest manicure i pedicure metodą hybrydową. Jest to popularna technika, która gwarantuje wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Nie można tego powiedzieć choćby o tradycyjnym lakierze, którego używamy samodzielnie w domu. Niejednokrotnie zaraz po włożeniu stopy to buta, przy wysokich temperaturach, lakier ulega zniszczeniu mimo, że został położony na płytce paznokcia kilka godzin przed wyjściem. Z pewnością jest to irytujące i męczące. Właśnie dlatego warto postawić na trwały pedicure hybrydowy w Katowicach, który zostanie wykonany przez doświadczoną kosmetyczkę. Najważniejsze, aby pracownicy dysponowali odpowiednim sprzętem i potrafili dokładnie malować paznokcie. To właśnie od posiadanych umiejętności zależy, jak długo lakier utrzyma się na powierzchni oraz po jakim czasie będzie widoczny naturalny odrost. Przed zapisaniem się na pedicure dobrze przejrzeć opinie na temat poszczególnych śląskich salonów oraz zapoznać się ze zdjęciami, na których prezentowane są efekty prac kosmetyczek. Czy cena odgrywa tu jakąś rolę? Niekoniecznie, chociaż przy niskich kwotach raczej nie liczmy na wysoką trwałość i poziom obsługi. Lepiej zdać się na profesjonalny salon z odpowiednim wyposażeniem.

To samo tyczy się oczywiście innych usług, m.in. wykonywania brwi, rzęs czy różnego rodzaju zabiegów. W przypadku nieodpowiednio przeszkolonych pracowników, klientka może zostać wręcz oszpecona poprzez nieodpowiedni dobór techniki czy nakładanego produktu. W salonach kosmetycznych mamy do wyboru obecnie coraz więcej usług, jednak nie wszystkie są bezpieczne – szczególnie w przypadku osób zmagających się z różnymi alergiami.

Dodaj komentarz