You are currently viewing Mocne skutery elektryczne

Mocne skutery elektryczne

Niemal każdy z nas widział elektryczny skuter dla niepełnosprawnych, gdyż dziś są już stałym elementem krajobrazu. Ilość zakupowanych pojazdów ciągle rośnie, albowiem mają bardzo konkurencyjne ceny względem tradycyjnych wózków inwalidzkich.

Sklepy ze skuterami elektrycznymi

skutery elektryczne sklepJeżeli za przeciętnej jakości tradycyjny wózek inwalidzki zapłacić trzeba ponad trzy tysiące złotych, to nic dziwnego w tym, że osoby niepełnosprawne wolą dołożyć drugie tyle i kupić skuter elektryczny. Jest on przystosowany do potrzeb i możliwości takich osób w każdym newralgicznym aspekcie. Mowa tu głównie o świetnie zaprojektowanej konstrukcji siedziska, które jest regulowane i komfortowe, ponadto wyposażone w pas bezpieczeństwa. Skutery są także wyposażone w bardzo wydajne akumulatory, dzięki czemu mogą przebyć nawet osiemdziesiąt kilometrów. To niemały dystans bowiem odpowiada odległości dzielącej Kraków od Zakopanego. Jeżeli zainteresowały nas skutery elektryczne sklep online jest optymalnym miejscem, by je nabyć. Czemu? Ponieważ sklepy medyczne działające internetowo mają nie tylko niższe ceny, ale także dużo większy wybór. Nie ma się zatem co dziwić, że więcej skuterów sprzedają sklepy internetowe, gdyż zaopatrują się tam nie tylko klienci indywidualni, ale także placówki opiekujące się osobami niepełnosprawnymi. Koszt skuterów elektrycznych zaczyna się od czterech tysięcy złotych, natomiast modele najdroższe to wydatek ponad dziesięciu tysięcy złotych.

Inwalidzkie pojazdy elektryczne są dużo bardziej popularne niż jeszcze kilka lat temu. Zasługa w tym faktu, ze wielu producentów obniżyło oczekiwania finansowe, w związku z czym skutery bardzo potaniały. Wyszło im to w konsekwencji na dobre, ponieważ sprzedali dużo więcej egzemplarzy niż w poprzednich latach.