You are currently viewing Następny rodzinny weekend spędzimy w Kudowie Zdroju

Następny rodzinny weekend spędzimy w Kudowie Zdroju

Bardzo nie lubię siedzieć w weekendy w domu. Mogę powiedzieć szczerze, że dla mnie i mojej rodziny siedzenie w domu to jedna wielka strata czasu. Ja, moja żona i nasz siedmioletni syn uwielbiamy zwiedzać i podróżować. Przy czym bardzo ważne jest to, że zwiedzamy wszystkie regiony Naszego kraju. Uważamy, że Polska jest tak piękna i urocza, że nie trzeba wybierać się nigdzie indziej poza obręb naszego kraju. Mamy sporządzoną listę pięciuset polskich miejscowości, które musimy zobaczyć.

Kudowa Zdrój to nasz kolejny cel

ekskluzywne pensjonaty w kudowie zdrójRodzinną podróż na następny weekend mamy zaplanowaną już od dawna. W ostatni weekend byliśmy na południu kraju i bardzo nam się tam spodobało, więc postanowiliśmy kontynuować zwiedzanie właśnie tej części kraju. Postanowiliśmy, że kolejny weekend spędzimy w Kudowie Zdroju, ponieważ jest to miejsce fantastyczne i bardzo ciekawe. Muszę jeszcze napisać o tym, że mamy dość specyficzną koncepcję na noclegi. Na każdy weekend szukamy sobie noclegów w pensjonatach, ale pod uwagę bierzemy tylko takie, które można uznać za naprawdę luksusowe i ekskluzywne. Przyjęliśmy taką koncepcję, ponieważ uważamy, że nocowanie w mało komfortowych miejscach jest po prostu średnio ekscytujące. I tak większość czasu spędzamy na zwiedzaniu, ale wieczory i poranki to czas, w którym relaksujemy się po długim zwiedzaniu. Stąd też na kolejny weekend znalazłem ekskluzywne pensjonaty w Kudowie Zdrój i wybrałem jeden, w którym postanowiłem zarezerwować trzydniowy pobyt dla dwojga dorosłych z dzieckiem. Zawsze rezerwujemy trzy dni, ponieważ w miejsce, które będziemy zwiedzać wyjeżdżamy już w piątek. Dzięki temu mamy mnóstwo czasu, żeby przygotować się do sobotniego zwiedzania, które zaczynamy w sobotę bardzo wcześnie rano. Tutaj sprawdza się moje powiedzenie, że im wcześniej tym lepiej. Nie rzadko zdarza się, że w wynajmowanego pensjonatu wyruszamy już o szóstej rano.

Cała nasza trójka czeka na każdy kolejny weekend, w którym możemy spędzić wspólnie czas zajmując się zwiedzaniem najciekawszych miejsc w naszym kraju. A naprawdę jest co zwiedzać i oglądać. Jeśli ktoś ma czas i pieniądze to może na zwiedzanie poświęcić każdy wolny od pracy weekend. Kolejnym celem mojej rodziny jest Kudowa Zdrój, w której mamy już zarezerwowane miejsce w bardzo komfortowym i nowoczesnym pensjonacie. Bo jeśli chodzi o noclegi to nigdy nie patrzymy na koszty.