You are currently viewing Naturalne efekty podczas przedłużania włosów

Naturalne efekty podczas przedłużania włosów

Lata temu, kiedy przedłużanie włosów dopiero powoli raczkowało w naszym kraju postanowiłam przetestować jedną z metod zwłaszcza, że nie wymagała ona wizyty u fryzjera. Niestety efekt nie należał do najlepszych, więc na długo zrezygnowałam z przedłużania aż do niedawna, kiedy okazało się, że dziś można skorzystać ze znacznie lepszych sposobów gwarantujących naturalne efekty.

Jak profesjonalnie przedłużyć włosy?

profesjonalne przedłużanie włosówNiegdyś istniały dwie, lub trzy metody przedłużania włosów. Ja wówczas zdecydowałam się na przedłużanie za pomocą micro ringów. Były to pasemka włosów, które przytwierdzało się do naszych własnych włosów za pomocą malutkich, metalowych kółeczek. Można to było zrobić u fryzjera, aczkolwiek sam proces był tak łatwy, że mogła to także wykonać koleżanka. Wtedy pomogła mi moja starsza siostra, ale niestety efekt mi się nie spodobał. Pomimo, że wszystko było wykonane estetycznie to jednak często łączenia były widoczne, co wyglądało sztucznie i tandetnie. Nie wspominając już o osłabionych włosach, które okropnie wypadały. Zraziłam się wówczas do przedłużania włosów, ale obecnie po wielu latach znów powróciłam do tego zabiegu, jednakże korzystając już z nowoczesnych metod w dodatku wykonywanych u fryzjera. Profesjonalne przedłużanie włosów w porządnym salonie fryzjerskim daje nam nieporównywalnie lepsze efekty. Włosy wyglądają naturalnie i wówczas są praktycznie nie do odróżnienia od naszych własnych, a miejsce łączeń włosów doczepianych są praktycznie niewyczuwalne i niewidoczne bez względu na to na którą z obecnych metod się zdecydujemy. Przedłużając włosy w sposób w pełni profesjonalny ograniczamy również zniszczenie naszych własnych włosów. Co więcej, umiejętnie przedłużone włosy mogą nam także pomoc w zapuszczaniu naszych własnych włosów, dzięki temu, że czynniki zewnętrzne mające ogromny wpływ na kondycję naszego włosa wpływają na te przedłużane, a nie na nasze, które w większości są ukryte pod nimi.

Nauczyłam się także dbać odpowiednio o moje przedłużane włosy, co na szczęście wcale nie okazało się trudnym zadaniem. Wystarczyło nieco zmienić nawyki podczas ich mycia oraz wymienić szampony i odżywki do włosów na te silnie nawilżające i wyglądające. Dzięki temu włosy doczepione znacznie dłużej utrzymują się w świetnej kondycji, ale także poprawia się kondycja naszego włosa, co jednocześnie przekłada się na ich szybszy wzrost.