You are currently viewing Opakowanie do transportu – projekt

Opakowanie do transportu – projekt

Od wielu lat prowadzę swoją własną firmę. Założyłam ją lata temu, do czego w ówczesnym czasie zmusiła mnie sytuacja ekonomiczna mojej dużej rodziny. Okazało się wtedy, że jedynym rozwiązaniem będzie założenia swojej własnej firmy i praca na własny rachunek. Aktualnie uważam, że były to moja bardzo dobra decyzja.

Wprowadziłam nowe projekty pakowań transportowych

opakowania transportowe projektowanieOd wielu lat działam nieprzerwanie w tej samej branży. Założyłam bardzo dawno temu jedno z pierwszych firm transportowych w Polsce i działam tam nie przerwanie na rynku. Moją główną cechą charakterystyczną jest wprowadzenie coraz to nowych innowacji do mojej rodzinne firmy, które pomagają mi przetrwać wszystkie napotkane trudności, a takich jak wiadomo we własnym biznesie nigdy nie brakuje. Zaczynałam od kilku małych samochodów dostawczych, a teraz moja flota liczy sobie kilkadziesiąt tysięcy samochodów kursujących na liniach krajowych i międzynarodowych. Choć początki bywały trudne, z czasem wszystko nabrało tempa, dzięki czemu jestem dzisiaj w tym miejscu, w którym mogą sobie pozwolić na dużo więcej. Ostatnio na przykład postanowiłam w mojej firmie otworzyć mowy dział, a mianowicie miało to być – opakowania transportowe projektowanie. Wiadomo jak nietrwałe mogą się okazać opakowania w transporcie, przede wszystkim tym międzynarodowym, czyli dalekosiężnym. Dlatego też postanowiłam właśnie zaprojektować specjalne opakowania transportowe, które z powodzeniem sprawdzą się na dalekich trasach i ochronią cenne ładunki.

Bardzo szybko udało nam się opracować bardzo dobre opakowania, zaprojektowane przez naszych inżynierów, które sami zaczęliśmy testować w trasie. Okazało się, że spełniają one wszystkie postawione im wymogi i możemy bez problemu zająć się ich sprzedażą na rynku spedycyjnym.