You are currently viewing Sok z Noni

Sok z Noni

Nowotwory są w dzisiejszych czasach najczęściej występującymi chorobami u ludzi w każdym wieku. U jednych rak jest uwarunkowany genetycznie, ponieważ ktoś w rodzinie go już miał, a u innych rozwija się on pod wpływem niewłaściwego trybu życia.

Czy nowotwory można leczyć sokiem z Noni?

noni na rakaPomimo, że nowotwory są już całkiem dobrze znane lekarzom, to ciągle nie wiemy dlaczego się one rozwijają i jak je skutecznie zatrzymać. Na pewno duże znaczenie w leczeniu ma wczesna diagnoza i rozpoczęcie leczenia, ale pacjenci rzadko przychodzą do lekarza bez objawów, bo czują się zdrowi. Rak potrafi przez wiele las się rozwijać i nie dawać żadnych objawów, co jest jego najgorszą cechą, ponieważ późne wykrycie drastycznie zmniejsza szanse na przeżycie. W większości przypadków pacjentów onkologicznych jest stosowana chemioterapia, która jest uznawana za najskuteczniejszą metodę, poza chirurgicznym wycięciem zmiany nowotworowej. Jednak są też ludzie, którzy wierzą, że sok z Noni na raka jest naturalnym lekiem, który nie powoduje skutków ubocznych. Jest to sok pozyskiwany z owoców morwy indyjskiej, która rośnie między innymi na wyspach Oceanu Spokojnego. W regionie Polinezji jest on uznawany za lek na całe zło, ponieważ posiada tak szeroko cenione właściwości. Przede wszystkim wykazuje działanie antynowotworowe, które potwierdzają niektóre badania naukowe. Jest ono związane z tym, iż pewne związki zawarte w soku z Noni wykazują działanie mogące hamować namnażanie komórek rakowych, przez co pacjent zdrowieje.

Na działaniem soku z Noni ciągle trwają badania, które mają na celu jednoznacznie potwierdzić jego cudowne właściwości. Należy też mieć na uwadze, że jedynie oryginalny sok z morwy indyjskiej nam gwarantuje wszystkie wymienione przez producenta działania.