You are currently viewing Usługi sprawdzonego serwisu Apple – Gdańsk

Usługi sprawdzonego serwisu Apple – Gdańsk

Zbliżał się czas, kiedy miałam wyjechać na studia. Bardzo się z tego powodu cieszyłam – praktycznie ostatnie dwa lata liceum spędziłam na planowaniu wyjazdu na studia i nauki na uczelni. Obawiałam się jednak, że mój stary laptop nie podoła wszystkim wymaganiom, jakie pojawią się przede mną na tym etapie mojej przygody z nauką. Rodzice jednak mnie zaskoczyli tuż przed wyjazdem i kupili mi nowy sprzęt. Zaskoczenie było tym większe, gdy zobaczyłam na nim charakterystyczne logo Apple.

Gdański serwis Apple – sprawdzone usługi

sprawdzony serwis apple w gdańskuZawsze marzyłam o komputerach tej firmy. Wiadomo, byłam w takim wieku, że rówieśnicy po prostu co chwila przechwalali się, że akurat dostali na jakąś okazję akurat sprzęt Apple. Ale razem z prestiżem firmy szła bardzo dobra jakość urządzenia. Nie znam osoby, która by nie chwaliła sobie ich produktów, więc nic dziwnego, że byłam aż taka szczęśliwa. Pierwsze kilka miesięcy zeszło bardzo szybko. Przywykłam do studiów, bardzo dobrze mi się pracowało na komputerze, ale pewnego dnia, gdy wróciłam z uczelni, to coś się popsuło. Mój laptop nie działał już tak jak wcześniej i praktycznie nic nie mogłam otworzyć. A miałam na nim bardzo dużo niezwykle ważnych dokumentów. Przeraziłam się nie na żarty, bo z jednej strony bałam się utraty plików, a z drugiej nie chciała popsuć takiego urządzenia, bo wiedziałam, że rodzice się na niego wykosztowali. Potrzebny mi był więc jak najszybciej jakiś sprawdzony serwis Apple w Gdańsku, bo tutaj akurat studiowałam. Poleciła mi na szczęście taki punkt moja koleżanka ze studiów. Szybko tam pojechałam, nawet nie dzwoniąc, bo tak bardzo byłam zestresowana, że mogę nie odzyskać danych. W serwisie przyjęli mnie bez problemu i poprosili, żebym zostawiła sprzęt u nich i przyjechała po niego na następny dzień. Miałam nadzieję, że uda się jeszcze to wszystko uratować.

Drugiego dnia od razu pojechałam do serwisu, gdy tylko się otwierali. Zrezygnowałam nawet z pójścia na uczelnię na kilka wykładów, bo uważałam, że w tej chwili mój komputer od Apple jest najważniejszy. Dosłownie podskoczyłam z radości, gdy okazało się, że sprzęt już działa i nic nie zostało usunięte. Ci specjaliści faktycznie okazali się sprawdzeni i tak jak mi koleżanka ich poleciła, tak ja będę polecać ich dalej.